כללי

משרדנו מתמחה ונותן ושירותים מקצועיים בתחום דיני העבודה. משרדנו מורכב מצוות בעל ניסיון רב בתחום דיני העבודה על כל תחומיו, ויעניק לכם שירות מקצועי, הוגן ואישי – עד לקבלת התוצאה המיטבית עבורכם.


משרדנו זכה להצלחות רבות – הן בייצוג עובדים תוך עמידה על מלוא זכויותיהם והן בייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה, בניסוח הסכמי-עבודה או בייעוץ וליווי שוטף.

יש לתת את הדעת, כי בתחום דיני העבודה, קיימים חוקים רבים, המסדירים את עולם העבודה. על חוקים אלה מתווספים, הסכמים – אישיים וקיבוציים, נוהגים ופרשנויות בפסיקה, המתעדכנת באופן תדיר. כמו כן, בדיני העבודה, תקופות התיישנות מגוונות ופעמים רבות קצרות בהרבה מתקופת ההתיישנות הכללית, בת שבע שנים, הקבועה בחוק.

 

במצב עניינים זה, ובחברה בה סכסוכים רבים מגיעים לפתחו של בית הדין לעבודה, מומלץ להתייעץ עם עורך דין בעל ידע, מקצועי והוגן, אשר יוביל אתכם אל עבר תוצאה ראויה ועניינית ויחסוך עבורכם כספים, התרוצצויות ועוגמת נפש מיותרת.


באתר זה תוכלו למצוא מידע ראשוני ומגוון בנושאים שונים הנכרכים בדיני עבודה. תוכלו, לעיין, להתרשם ולקבל מידע בסיסי באשר לדיני העבודה ולאפשרויות הטיפול המשפטי.

אנו נשמח לסייע לכם גם באופן אישי.

אם הנכם מרגישים מקופחים במקום עבודתכם, אם זכויותיכם החוקיות אינן משולמות, אם אינכם יודעים אלו הסכמי-העסקה יתאימו לצורך העסקת עובדיכם וכיצד לפטר עובד מבלי שתתבעו – בנושאים אלו ובכל עניין אחר אשר נקשר לדיני העבודה – הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבוע פגישה – אחריה תוכלו לקבל החלטה מושכלת ונכונה באשר לטיפול בעניינכם.

פנה/פני אלינו לתאום פגישה, על מנת שתקבל/י החלטה מושכלת ונכונה באשר לטיפול המיטבי בעניינך. 

טל. 04-8628081
פנייה ללא התחייבות
רישום לניוזלטר
ניוזלטר עובדים
ניוזלטר מעסיקים